| nocomment_4400 a întrebat:

Buna!Am nevoie de ajutorul vostru!puppy dog eyesVa rog ,deci mie imi place un baiat si...ma rog e mai complicat, dar as vrea sa-i arat cat de indiferenta sunt fata de el si ca nu-mi pasa ce crede el( dar bine asta nu exagerat ca pe urma ajungem la fite sau orgoliu chestii din astea si nu sunt genul)
Please help me!puppy dog eyes[Funda celui mai bun sfat!]

7 răspunsuri:
| Daria33 a răspuns:

Pai roaga prieteni sai zica multe lucruri despre tine cal place si din astea si el o sa te intrebe daca e adevarat si tu sa-i zici ca nu ai zis nimic dar il crezi dragut si osal faci curios daca mai ai nv de sfaturi putem vb pe messwinking

| nocomment_4400 explică (pentru Daria33):

S-a intamplat asta deja... s-au intamplat mai multe...si eu vreau sa ii arat cat de indiferenta sunt, ca nu imi pasa!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Daria33 a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Da poate pentru tine ie usor dar cine stie ce relatie are ea cu baiatul ala te duci asa de nebuna buna vrei sa fi cu mine si el in mintea lui o sa zic cei si cu nebuna asta

| Daria33 a răspuns:

Pai... atunci cand vb cu el sa fi indiferenta si cand vb cu alti baieti sa pari interesat si o sa se enerveze ca lui ii zici da bine bv si cu celalti wow ce dragut etc dar sa nu exagereziwinking

| nocomment_4400 explică (pentru Daria33):

Da sa inteleaga el...e baiat...hee hee

| nocomment_4400 explică (pentru Daria33):

Folositor...Mersihappy>big grin