| cristinica96 a întrebat:

Buna!
am nevoie de ceva subiecte de discutie cu un baiat
vb doar buna cf. si cam atat
ma blochez nu stiu de ce
NU IMI SPUNETI CA mai bine nu ati vorbi
daca stii scrie
fundita

4 răspunsuri:
| YumeHime0 a răspuns:

Pai intreaba-l si tu ce filme/ tipuri de muzica ii plac, ce hobby-uri are, daca e la alta scoala/liceu intreaba-l cum e acolo etc. Pana la urma veti gasi un subiect comun.winking
Sper ca te-am ajutat. Mult noroc!

| Anutzabhaaa a răspuns:

-Cat ai strans la colind?, Ce ai facut de revelion? Ce emisiune iti place?,-Ce film iti place? Ce sucuri bei...Si tot asa gaseste subiect comun. Dupa ce o sa ii pui mai multe intrebari she va cunoasteti mai bine o sa vezi ca dupa el te va intreba.Un an nou fericit!

| Krattos a răspuns:

Primul lucru care iti rece prin cap spune-i-l.big grinDa in nici un caz...cati bani ai strans la colindatrolling on the floor

| cristinica96 explică (pentru Krattos):

Okkkk
voi incerca
dar nu cred ca este el de colindat