| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi.Deci mie imi place de un baiat.Si ieri eram la scoala si o colega tot zicea ca mie imi place de acel baiat ( ea nestiind ca mie imi place de el ) si zicea ca-l plac si ca si el ma place..chestii ge genul...si baiatul a auzit iar azi la scoala nu m-a bagat in seama DELOC si nici azi cand m-am intalnit pe strda cu el nici "buna" nu mi-a zis! crying Vreau sa stiu de ce...

Răspuns Câştigător
| Mălina2Elena a răspuns:

Nu stiu probabil ca nu vrea sa iti deie atentie ca sa il bagi tu inseama.
Incearca sa vorbesti cu el, cu frumosul si poate chiar te place si el si de asta face as...

3 răspunsuri:
| TashaMe a răspuns:

Nu stiu. Probabil nu vrea sa fie cu tine si poate crede ca il vei sacai si de-asta nu vrea sa te bage in seama. Poate ii place alta fata si nu se gandeste la tine.Mai sunt baieti asa ca nu dispera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TashaMe):

Da dar inainte ma baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca il placii. oricum in acest fel nu ai nimic de pierdut. Tu spune-i ca poate si el simte acelasi lucru