| Lov3m3islittle a întrebat:

Buna am nevoie urgent de raspuns big grin mi.am comandat ceva de pe net si am si acel fan courier care e in jur de 19 lei...tin sa mentionez ca am facut comanda de 4 mil si ceva...pe scurt chiar e nevoie de acel fan courier

2 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Asa era setat pe site-ul ala ca platesti si transportul de 19 lei, chiar daca ai comandat de multi bani.
Pe miniprix de ex la 100 lei ai transportul gratis. Si pe altele la 150.
Daca iti apare in suma si curierul, pe site-ul ala nu fac promotii la transport si o sa-l platesti.

| Lov3m3islittle explică (pentru EvaneSScence):

Mda..nu pot da comanda daca nu bifez fan courier