| kymzuzuthau a întrebat:

Buna am niste probleme cu parinti si nu ma prea inteleg cu ei de un timp imi puteti da un sfat?

4 răspunsuri:
| alex_3477 a răspuns:

Cel mai bun sfat dupa parerea mea este sa iti schimbi atitudinea de multe ori o saptamana sa fi foarte glumet inr-una sobru in alta toata ziua in casa alta toata pe afara... o sa vezi cum le place la ai tai sa fi si o sa alegi aceea atitudine. NU UITA, TU TREBUIE SA ITI SCHIMBI ATITUDINEA CA SA FIE BINE, EI NU SI-O VOR SCHIMBA NICIODATA, TOT TIMPUL RAMAN ACEIASI. In acest fel o sa faci primul pas pentru o intelegere mai buna big grin.

| neutrino a răspuns:

Rezolva-ti problemele cu parintii si ai sa vezi ca te poti intelege cu ei.

| kymzuzuthau explică (pentru alex_3477):

Mersi alex_3477 cred ca am gasit raspunsul la intrebarea mea happy.

| alex_3477 a răspuns (pentru kymzuzuthau):

Npk big grin