| Erouanonim a întrebat:

Am o drama adolescentinalaughingDeci, am un coleg pe care nu il pot intelege efectiv.Ma ura, si acum se baga in seama.La inceput era mai discret si mai dragut, dar de la un timp a inceput sa fie vulgar si sa se comporte ciudat.O zi imi zice ca sunt perfecta, ca ma iubeste(in gluma), ca suntem impreuna, o zi imi zice sa i-o s*g.Intru in clasa, nu zice nimic, nici nu se uita la mine, dupa 5 minute vine si ma ia pe sus. Apoi merge la alte colege si le vorbeste cum imi vorbeste mie.(ma rog, eu sunt iubi 1laughing. Alteori vine numa' si ma ia in brate fara sa spuna nimic.Cateodata il lovesc si nu zice nimic(desi in general da inapoi de 10 ori), eu ma simt prost, il intreb daca il doare si baga o fata de catelus si zice ca da si acum trebuie sa ma revansez.Alteori nu zic efectiv nimic si spune sa tac.Mai sunt dati in care zice ca ma bate daca nu ii dau nu stiu ce, si incepe sa ma tina de maini si sa ma invarta si fel de fel de chestii cat sa ma tine in brateEu nu pricep, isi bate joc sau care-i treaba?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici tu nu stii, noi de unde?
Vorbeste cu el: "bai baiatule, ma enervezi. Ce pusca mea e cu tine? De ce **** te comporti asa cu mine? Zi ce vrei ca m-am saturat de toate fitele astea ale tale". Pam, pam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, este un joc periculos, te zapaceste pana ai sa-i spui ca il iubesti, cand o sa auda asta o sa te transforme in jucaria lui

| Veromi321 a răspuns:

Ori a devenit un nesimtit ori e prea mandru ori poate are ceva la "cutiuta"(la cap) happy

| Erouanonim explică (pentru Veromi321):

Nesimtit a fost mereu...Asta e natura lui, numaà ca pana acum ma ura si nu ma baga in seama, brusc vine si incearca sa se dea bine pe langa mine si cand il lovesc nu spune nimic, desi in general da de 10 ori inapoi.)azi, de exemplu, l'am zgariat rau de tot si cand mi-am cerut scuz mi-a zis sa stau linistita=