| alinush000 a întrebat:

am o intrebare...cam cat timp trebuie sa ma dau cu ulei de ricin pe gene ca sa imi creasca? si daca imi intra in ochi, dauneaza?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

In fiecare seara aplica ulei de ricin pe gene pana aproape de radacina[ai grija ca daca iti intra in ochi o sa ai senzatia de usturime]timp de 4-5 saptamani ar trebui sa faci asta seara de seara daca vrei sa ai rezultate

2 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

In 2 luni cresc singure, cred ca e prosteala cu ulei de rechin.

| alinush000 explică (pentru danishor):

laughingeu ma dau in fiecare zi cu rimel si inainte sa ma fi dat aveam genele foarte lungi si frumoase, dar acum...si au spus multe persoane ca e foarte bun uleiul de ricin...