| woolfik a întrebat:

buna, am o intrebare cum pot sa am o relatie fara certuri de la nimic cu prietenul poate ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. Deci nu cred ca exista relatii fara certuri intre 2 oameni :) Da' hai sa incerc sa te ajut. http://www.psychologies.ro/......tam-362666 cred ca iti va fi de folos;)

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Va maturizati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Certuri din ce motive? nu aveti bani de chirie? de mancare? sau prostii de 15 ani?

| woolfik explică (pentru anonim_4396):

de la nimicuri, nu avem cite 15 ani si nu traim la gazdawinking

| woolfik explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult happy

| woolfik explică (pentru suntserios):

Ne-am maturizat demult happy

| wolder a răspuns:

Sa cedeze fiecare
sa nu va legati de orice detaliu neimportant
sa va plimbati mult
sa evitati subiectele care va deranjeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru woolfik):

Atunci sunteti la fel de maturi ca restul pampalailor. ca prin minune sa stati impreuna sa impartiti si una si alta, ce faceti va dati in cap? daca asa va certati.
ps. v-ati maturizat pe naiba laughing macar numai ziceai.

| FunditzaWwW a răspuns:

Hai ca am mai auzit una buna... nu exista relatie fara certuri asa cum nu exista oameni perfecti, acceptati-va unul pe celalalt asa cum sunteti si e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru woolfik):

Cp happy

| CVane a răspuns:

Poti incepe prin a nu mai acorda importanta acelor "nimicuri".