| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o intrebare. Sunt clasa a 5 a si miercuri sau marti (numai stiu sigur) la religie,pe o fata a luat-o dupa catalog (deschiderea catalogului-un fel de "random" al profesorilor) si fata aceea n-a stiut nimic si nu i-a pus nicio nota-n catalog, eu in timpul asta ridicam mana sa raspund eu si m-a pus de vreo 2-3-4 ori si m-am cam incurcat pentru ca doamna vorbea peste mine si ma rog dar am stiut,am invatat,apoi cand n-am fost eu atenta doamna a deschis catalogul si a pus o nota un baiat a intrebat daca a pus la toata clasa si profa a zis ca mi-a pus doar mie, sunt curioasa sa stiu cam ce nota mi-a pus ..adica nu vreau o nota sub 9, nu vreau sa incep cu stangul si nu ma puneti sa o intreb ca mi-e rusine ..adica sa ma duc sa o intreb mi s-ar parea jenant cel putin mie + ca am miercuri (poate uit pana atunci ) religia. Deci. mentionez ca la ora urmatoare ne va da teste si ca raspund la aproape fiecare ora destul de bine. FUNDA.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e vorba de religie, ori a pus o nota fetei care nu a stiut sau o data ei, ori tia pus tie un 10. fundita :X

| ssd a răspuns:

Interaba-ti diriginta ce note ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am mentionat ca ei nu i-a pus nicio nota. Si nu cred ca mi-a pus 10, scuze dar raspunsul tau chiar nu ma ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ssd):

Am sa-l intreb pe domnul diriginte. marti.