| AnaMaria5500 a întrebat:

Bună! Am o mareeee dilema. Cred ca știți acel filtru Inverted de pe TikTok. Dacă nu, este un filtru care te arată pe tine, dar inversat. Puteți merge să încercați. Unii oameni spun că așa te văd oamenii în realitate, ca, cu filtrul ăla. Dar nu înțeleg de ce, dacă îl folosiți veți vedea ca totul e inversat, dacă ai un dulap în stângă, cu filtrul va fi în dreapta. Oamenii care intră în cameră nu vor vedea dulapul în dreapta dacă el e în stângă, dar pe tine de ce te ar vedea inversat? Știu ca nimeni nu știe cum ne vad oamenii într-adevăr, dar e doar o dilemă și a-și vrea sa imi răspundă cineva care stie. După părerea mea, nu are de ce să te vadă ca, cu filtrul ăla. Dar acum na, vă las pe voi să îmi spuneți. Rog să mi răspundă cineva care știe. Pupici!

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Imaginea e in oglinda, ca atunci cand iti faci poza autoportret.
Folosesti filtrul pentru a reda imaginea ca o fotografie.