| maria_7379 a întrebat:

Am o mica problema! Va rog din toata inima sa raspundeti. Dati-mi sfaturi in legatura cu ce va povestesc:M-am certat cu prietenul meu si nu stiu ce sa fac l-am sunat si i-am trimis mesaje dar mi-a zis ca sunt obsedata, exagerata, ca nu trebuie sa vorbeasca mereu cu mine si ca are viata lui ce sa fac? Eu l-am lasat in pace timp de 3 saptamani dar gandul meu e tot la el.Noaptea nu pot dormi.Adorm pe la orele00 sau 01.Eu incerc sa il uit dar ceva nu ma lasa, nici pe messenger nu a intrat de ceva timp si.Nu am vorbit cu el de pe 28 decembrie.Noi nu mai suntem in aceeasi clasa.Ne vedem mereu dar nu ma baga in seama cand am vorbit cu el pe 28 decembrie 2011 la telefon a vrut sa inchida doar ca sa se joace la calculator.Cand l-am intrebat daca ma mai iubeste mi-a spus ca o sa ma intristeze ce o sa zica.Nu am inteles ce a zis dar a fost influentat de colegii lui dar de raspuns tot nu mi-a raspuns. El s-a schimbat nu injura deloc si acum am vazut de istoria converstiilor de pe messenger ca a injurat-o pe cea mai buna prietena a mea.Sa schimbat enorm. El era dragastos cu mine si acum nu mai e. Dau FUNDA+VOT.

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Buna. Trista povestea ta. DIn cate observi si tu el nu ar mai vrea sa aveti vreo legatura amandoi. Cred ca cel mai bine si pentru tine ar fi sa re impaci cu ideea si sa mergi mai departe. Daca el nu iti da atentie acelasi lucru trebuie sa faci si tu. Nu te meritawinking Acum el singur ti-a demonstrat ca aparentele inseala. Tu il stiai dragastos si acum s-a ajuns la o schimbare radicala. sad Impaca-te cu ideea. Si mergi mai departe big hug Vor aparea baieti in viata ta care te merita si care isi vor demonstra dragostea fata de tine. Mult succes. Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| maria_7379 explică (pentru Sim0):

Mersi foarte mult ai mare dreptate uite as vrea sa vorbesc cu tine uite id meu de messenger: danaana99