| Gabi_Gabriela_1992 a întrebat:

Buna am o pagina pe facebook de 18 likuri cum ar trebui sa o cresc au dat toti prieteni au dt like am facut pub nu vrea nimeni sa ma ajute puteti voi care cititi aici sa dati like : http://www.facebook.com/IulikaWhite

Răspuns Câştigător
| DiDix11 a răspuns:

Http://www.facebook.com/voyage.en.roumaine?ref=ts&fref=ts daca dai like al pagina mea e pentru o cauza nobila iti dau si eu la a ta... da distribuire posteaza chesti interesante:-?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te incalzesc like-urile? La ce te ajuta?

| Gabi_Gabriela_1992 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu-i pentru mine ii pentru o fata mai mica nu stiu la ii trebuie asa ca o ajut cum pot

| Gabi_Gabriela_1992 explică (pentru DiDix11):

Gata am dat