| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mama. In fiecare zi ( inclusiv sambata si duminica, vacanta) vrea sa lucrez suplimentar. Nu imi lasa timpul liber necesar si in fiecare seara discutam pe aceeasi tema. In fiecare zi lucrez pana seara la 8 dar ea crede ca nu e destul. Ce sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Piticoot18 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ce te nemultumeste, sa aveti o relatie stransa..esti la scoala deci probabil adolescenta si ai nevoie de spatiu..nu mai ai 2 ani.Incearca ca in timpul saptamanii sa faci ce zice ea iar sambata si duminica sa fie a ta.

2 răspunsuri:
| Rayzzor a răspuns:

Incearca sa iei note mai bune la scoala si sa o multumesti.

| Raluca100000 a răspuns (pentru Rayzzor):

Pai asta e si problema! sad Am note bune care nu o multumesc. Ma pregateste pentru examen si nu imi lasa nici macar 2 ore libere pe zi!