| Mariiaaaa a întrebat:

Am o problema: la scoala este un baiat care cred ca ma place si pe care si eu il plac.Intr-un timp era foarte dragut cu mine dar de la un timp am impresia ca ar vrea sa me evite. Am aflat de la cineva care l-a intrebat ca el a zis ca sunt "OK", ce ar insemna asta? Cand e cu altcineva abia daca ma baga in seama. Si prin scoala doar ma saluta....Nu stiu ce sa cred. Ar putea fii suparat pe mine?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca asata e poza ta inseamna ca esti frumoasa si te place sigur. Nu vad ce "ar putea fi" sa nu te placa. Poate daca scrii "fi" cu un singur "i" o sa te placa si mai mult. In rest cred ca este timid si are si niste idei eronate despre viata. Intreaba-l, nu-ti va taia nimeni capul!

| Mariiaaaa explică (pentru Salontanul):

Multumesc! :*