| gleta a întrebat:

Buna am o problema ma simt atit de ignorata azi am fost la dansuri un baiet m-a lovit si ma trmis foarte urit am o prietena dar se imprieteneste doar ca s-a certat cu prietena ei veche ma foloseste doar imi vine foarte greu toti ma resping cu toate ca invat bine si sunt normala de ce care e problema mea ce nu fac eu corect vorbind serios niciodata nici un baiat nu s aapropiat de mine niciodata nu ma intrebat nimic in general din clasa care invat eu nimeni am o prietena dar ma foloseste doar ca stiu bine fizica si ca sora mea este in america si hainele ei le port eu da eu ma imbarc frumos dar nu pot spune ca sunt cu nasul pe sus in general ma comport foarte bien si nu sunt severa ce am eu rau la mine de ce se compoarte cu mine asa colegii din jur la scoala care invat eu niciodata nici un baiat nu ma bulgarit niciodat nu ma intrabt la lectii ca sa-l ajut stiti ma simt ignorata de preiteni imi vine greu citeodata pling din cauza acesta care e problema mea ma puteti ajuta va multumesc din inima ca ma-ti ascultat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca esti troll.
Daca nu, e grav laughing

| ღAncaღ a răspuns:

Draga mea Gleta, te-ai gandit vreodata sa fi cea care intra intr-o conversatie? Fa ceva cu totul special, la ceea ce te pricepi tu mai bine si posteaz-o prin clasa "propria ta capodopera". Vorbeste cu fetele, iar daca vezi ca un baiat are nevoie de un ajutor fi tu ceea care sa il ofere primul. Te inteleg in multe privinte. Si eu am avut probleme de genul in clasele primare din cauza numelui meu...Te pup si sper ca totul sa fi-e ok. Sa ma anunti cum te-ai descurcat sau daca ai folosit alte modalitati! happy

| gleta explică (pentru anonim_4396):

Laughing mda

| gleta explică (pentru ღAncaღ):

Iti multumesc frumos

| ღAncaღ a răspuns:

Nu ai pentru ce happy!