| Vio199 a întrebat:

am o problema sentimentala si am nevoie de sfaturi uite cum sta treaba: In vacanta asta de vara am intalnit un baiat din Suceava la mine la tara de care nu mi-a placut prima data doar cand mo urmarit unu sa imi ceara numarul si l-am pus pe tipu din Suceava sa se prefaca ca e prietenul meu. A acceptat si m-a luat de mana de fata cu el, in seara aia cand am ajuns acasa m-am gandit toata noaptea la el, pe scurt m-am indragostit big grin Intr-un final am vazut o grama de stele cazatoare mi-am pus atatea dorinte sa fiu impreuna cu el incat s-a indeplinit. A fost frumos o saptamana si cateva zile si a trebuit sa plece inapoi in Suceava... Problema e ca l-a sunat un amic de-al meu si l-a intrebat daca e cu mine si a spus ca nu. Am vorbit si el o spus ca daca nici eu nu l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si nici el inseamna ca nu suntem. Am trecut cu vederea dar nu-l pot uita nici cum si eu nu cred ca el s-a atasat de mine asa ca doar eu sufar in cazul asta ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Sa inteleg..ca acum voi nu mai deloc? Adica s-a terminat tot, de atunci de cand i-ai spus tu..de faza cu tipul care ti-a spus..ca el i-a zis ca nu sunteti impreuna? Pai, in acest caz..ar trebuii sa gandesti destul de pozitiv. Sa iti pui un gand in cap : '' Nu ma merita!''...Si inca ceva thinking cat timp.a fost cu tine, in orasul in care locuiesti thinking v-ati sarutat ..si alte chestii sau a fost o relatie doar de prietenie?

| Vio199 explică (pentru Hieer):

Eu i-am spus ce am vorbit cu amicu ala a meu, am stat impreuna 1 sapt si cateva zile si da ne-am sarutat, tinut de mana ce fac 2 iubiti na...Bine dar cu limitalaughing

| Hieer a răspuns (pentru Vio199):

Am inteles thinking ..atunci cred ca el nu prea a luat in serios relatia asta. Si thinking daca el sta in Suceava.tu in alt oras, nu vrea cred ca va tine relatia. daca el este cum e. Acum, creed ca iti mai ramane doar sa-l uiti. Vine scoala acum..ai cu ce sa te iei, scris, invatat, teste, teze.laughing O sa-l uiti tu.:*

| Vio199 explică (pentru Hieer):

Asa vreau sa cred si eu sad dar mereu o sa-mi amintesc de el cand vad pe unu cu blugi strmti negrii si tricou in V si bine facut thinking asta e...