| covrigel19 a întrebat:

Buna ....am si eu o intrebare cum as pytea sa o despart pe mama de tata.da nu cu chestia k mama se intalneste cu nu stiu cine sau invers k nu tineI don't want to see..cum as putea... funda sh va rog as vrea mai multe raspunsuri

7 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

De vrei sa faci asta? sti ce greu e sa crest fara un parine? alti copii sar dori sa aiba doi parinti?

| NecroIonutz a răspuns:

Sinucide-te si lasa un bilet de adio in care scrii "Nu mai pot trai pentru ca tata m-a violat si mama m-a schingiuit." O zi buna.

| covrigel19 explică (pentru AdrianVoicu):

Crede-ma k daca ai avea un tata ca al meu ai luaua razna..nimik nu fc bine sora mea e perfect sh e mai mare :@

| AdrianVoicu a răspuns (pentru NecroIonutz):

Baww ce intelgent esti tu si ce glume ai de tot rahatu daca nu poti frate sa dai o vorba buna taci din gura

| AdrianVoicu a răspuns (pentru covrigel19):

Nimeni nu e perfetc inceara sa vb cu parinti findca asta e cel mai important lucru sucess

| NecroIonutz a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Ce vorba buna sa le dau cretinilor astora, ma? Sa le dau un sfat cum sa-si desparta familia ca sunt ei cretini si vor mai multa atentie si mai multe cadouri de ziua lor, nu? mai scapa lumea de cativa retarzi si cu ocazia asta mai creste IQul global ca si asa e la pamant. Din partea mea, ia-te de mana cu el si aruncati-va amandoi de pe un pod.

| AdrianVoicu a răspuns (pentru NecroIonutz):

Stiu ca intrebarea e penibila dar se vede clar ca e un copil de ai nu da ide gen < sinucidete sau fuigi de acasa > si daca o fi sa mor te eau si pe tine cu mine