| Iulyax_Iul_1998 a întrebat:

Am si eu o întrebare.Sunt intr-o relatie cu o fata de 3 luni si tin deja foarte mult la ea.Dar chestia este ca ea imi ascunde multe lucruri si nu mi le spune deloc. Zice ca tine la mine dar ea face multe greseli si nu le vede pe ale ei.Cand greseste si ii zic ca nu este bine sare repede cu gura la mine.Tot timpul sunt eu de vina.Este foarte încăpățânată si nu vrea sa ma asculte.Ii vreau binele.Tot timpul ma ameninta când ne certam ca se duce la altul si ca poate sa facă sex cu oricine chiar daca tine la mine.Si a făcut de 2 ori.Ea mentiona ca a fost cu forta dar când am vrut sa merg la politie nu a vrut.Cica nu vrea sa se complice.Deci eu nu mai stiu ce sa fac. Daca sa mai stau cu ea da sau nu.Va rog sa imi dati sfaturi

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Las-o. Te-a inselat de doua ori. Nu vrea sa mearga la politie ca se complica? Orice fata fortata sa faca sex, nu ar trece atat de usor peste si in niciun caz nu ar spune ca nu se duce la politie pentru ca nu vrea sa se complice. Sunt aproape sigura ca nu a fost fortata sa faca sex. Oricum..chiar daca sa zicem ca este ea traumatizata.ce s-a intamplat cu celalalt tip?

Sunteti de trei luni impreuna si ea te-a inselat deja de doua ori? Aproape ca te insala lunar. Ce faci peste un an? O sa fii inselat de 8, 9 ori? Fata asta nu tine la tine. Nici macar nu stiu de ce mai sta cu tine sau de ce mai stai tu cu ea.

Desparte-te de ea si gaseste-ti o fata care sa te trateze ca pe un om, nu ca pe o marioneta de care isi bate joc cand are chef.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

°Ce faci peste un an?°Menaj a trois laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu stiu...pana acum se pare ca nici macar nu l-a invitat. laughing Cred ca macar daca il invita era mai frumos din partea ei. laughing)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te ea de fraier, esti jucaria lui, las-o naibi de ipocrita, daca te-a inselat de doua ori cum poti fi cu ea?

| Doub a răspuns:

Nu te mai lăsa manipulat de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Te joaca pe degete prietena ta,"pot sa fac sex oricand cu altii",si "am fost fortata", apoi " nu merg la politie".
Stai cu o fata care a facut sex cu doi, cand era intr-o relatie cu tine.Tu o vezi ca o fata fidela, ca un sprijin pentru tine? happy Daca gresesti la chestiile astea, o sa isi bata multe joc de tine, si multi. Sper sa iti revii.
O zi buna!

| RagnarokR a răspuns:

Cred ca e mai degraba o tarfulita.
tu chiar asa nerod esti de nu cunosti caracterul oamenilor?

gaseste-ti alta, ca lumea e data asta! adica judeci inainte