| crissa01 a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Nu ma ajutati cu o compunere despre: Avem dreptul la o viata privata. Va rog mult.

7 răspunsuri:
| RoxanaAnomis a răspuns:

Ok, nu te ajutăm.

| crissa01 explică (pentru RoxanaAnomis):

Ms.esti tare draguta

| RoxanaAnomis a răspuns (pentru crissa01):

Nu-i nevoie să fi ironică. Am vrut să spun că pur şi simplu nu te-ai exprimat bine. Cum adică : Nu ma ajutati cu o compunere despre: Avem dreptul la o viata privata. Pur şi simplu ai pus punct după o intrebare. Asta îmi dă de înţeles că nu am putut să o citesc. Însă eu am înţeles ce ai vrut să spui.

| crissa01 explică (pentru RoxanaAnomis):

Ok imi cer scuze.

| RoxanaAnomis a răspuns (pentru crissa01):

E ok.

| RoxanaAnomis a răspuns:

Şi apropo, poţi scrie despre... dreptul unui om de a se ajuta singur, de a-şi rezolva singur probleme, să fie liber. Să aibă o viaţă privată în sensul să fie o persoană cu intimitate.

| crissa01 explică (pentru RoxanaAnomis):

Ms de raspuns:*