| Lauravaslaura a întrebat:

Bună,am trimis nud cu partea de jos a iubitui meu, asa cum a cerut si obligat,dar după s-a distanțat, este normal? Sau are pe alta? Raspunde foarte rar si zice ca are treba, decând am trimis poza, parcă numai are timp de mine,nu știu ce să fac, nu pot nici sa mă despart de el, pentru as devii curva.

3 răspunsuri:
| Lauravaslaura explică:

De jos la *iubitui meu.

Sa mai mentionez că am vorbit urât si după el ma amenințat cu poza.

| Oniichannnn a răspuns:

Bunăhappy sunt fată, și da, am pățit la fel, nu te speria totul e ok, să nu-ți pese dacă o trimite cuiva s-au o postează, este ilegal fără permisiunea ta, și în plus "există multe fete care dau nud nu ești prima!" Nu ești curvă fiindcă I-ai dat nud, altele au soț și se masturbează pe apel cu indivizi, deci nu stă într-o relație așa, meriți ceva mai bun, eu m-am despărțit de unul, evident că am fost distrusă ceva timp, am dat de o persoană extrem de plăcută și mi-am continuat și școala!, despartă te de el, există oamenii mai bun pe lumea asta, dacă vrei mai multe informații, te poți deschide la mine pe ig @xiam_anyyy

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"asa cum a cerut si obligat"
Te-a obligat sa-i trimiti poze nud?
Cum te-a obligat?