| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
anul asta trebuie noi sa le facem la boboci balul.
ati putea sa-m idati ceva exemple de activitati pentru bal? big grin

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Concursuri de dans, de actorie, ...etc

| LittleGirl96 a răspuns:

Care e tema balului? La noi a fost politialaughing.
Noi am avut karaoke, dans popular, vals, proba de cultura generala, defilare si din astea.
Incercati una din astea, la noi chiar au mers si le-a placut oamenilor big grin.
Succes! :*

| Bianca306 a răspuns:

Da si eu trebuie sa il fac cu alte clase, dans, karaoke, dans tiganesc, sa faceti un bol cu biletel si acolo sunt mai multe intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LittleGirl96):

Da stiu dar ma gandeam la ceva mai creativ ca suntem la liceu de arte si na..sa le pregatim si o surpriza ceva nu numa probele