| kittycouture a întrebat:

Buna,
As avea nevoie de o porecla pentru BFF a mea, ma puteti ajuta?:*:*

Răspuns Câştigător
| Axzwell a răspuns:

Zozole,ZappY,Yoyo,veve,Ursulet,pucky, fulga... big grin

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva,Tarfa,Proasta,Urata,Animala,Idioata,Tampita,Mucoasa,Grasa.
Iar acum. Diminutiveaza-le:
Curvulita,Tarfulita,Prostuta,Uratica,Animaluta,Idiotica,Tampitica,Muc,Grasuta.

Sau. Poti alege din aceasta gama variata:
-Gollum,Slender,Smeagol,Orc,Freddy Krueger, Marcel, Betty, Billy, T-Rex. happy

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu iti spun acum cateva porecle pe care mi le spune bff a mea; leoparda mea, budincuta, pisoias, pipotica, ficatel rolling on the floor)

| kittycouture explică (pentru anonim_4396):

Astea nu is porelce pentru cea mai buna prietena! ok?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kittycouture):

Porelce n-or fi. dar porecle sigur! happy
Nu lua comentariul meu in serios.

| kittycouture explică (pentru anonim_4396):

Lasa tu gramatica! Tu ai probleme cu comportamentul si vocabularu ok?!

| MadalinaaIoana a răspuns:

Eu ii zic prietenei mele : vaco!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru kittycouture):

Nu.