| MaAarYa a întrebat:

as avea si eu o intrebare.
Daca un baiat iti spune tie personal ca te iubeste si ca o sa vrea sa fie cu tine cand o sa se schimbe ca pers ca sa nu ma insele.ca dupa aia ii pare rau pentru ca atuncea ma pierde pe mine ca prietena.
Si cu mine sta si cand e cu o alta. pers si ne sarutam...eu ce sa cred ca tine la mine sau e numai o vrajeala...
As avea mai multe de povestit pentru ca a trecut ceva vreme de cand imi place de el

3 răspunsuri:
| mifune a răspuns:

Poti sa crezi ca tine la tine doar daca cuvintele au devenit fapte reale, un baiat poate spune multe dar sa faca putin(eu tot sunt baiat)

| MaAarYa explică (pentru mifune):

Toata faza tongue e ca mine imi vorbeste sincer... si imi zice happy ce si cum... doar ca de multe ori la prieteni lui. le zice ca nu ii place. iar mie imi zice total diferit

| MaAarYa explică:

Faza e ca imi zice sa mai astept un timp... si numa cand il fac gelos se da mai tare la mine. ca el in rest nu se da la o fata