| lory_9422 a întrebat:

Buna ...as vrea sa ma mai ingras deoarece sunt destul de slaba desi nu sunt pentru ca vreau... app am 14 ani. Ce imi recamandati sa fac?(fara pastile de ingrasat va rogwinking )funda!

3 răspunsuri:
| aliceXd a răspuns:

Pai ai incercat sa mananci mai mult? Totusi intrebarea suna un pic ciudat avand in vedere ca majoritatea fetelor de varsta ta vor sa slabeasca. Oricum, inca esti in crestere si probabil o sa te mai implinesti in timp.

| lory_9422 explică:

Da...stiulaughing ca suna ciudat, pai eu mananc da' pur si simplu nu ma ingras

| aliceXd a răspuns (pentru lory_9422):

Pai ai incercat sa te duci la medicul de familie sau sa vorbesti cu ai tai despre asta? Te-ar putea ajuta atat ei cat si medicul cu ceva.