| Ana670maria a întrebat:

Buna! As vrea sa ma programez si eu pentru sala si am inteles ca pe langa cazier este vorba si despre o taxa la posta? Stie cineva mai multe detalii?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar analizele medicale si testele psihologice le-ai facut deja?
ca si acolo se plateste...

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Da, taxa de permis se numeste. Te duci la posta la ghiseu si spui ca vrei sa platesti o taxa de permis, femeia de la ghiseu o sa-ti ceara buletinul unde o sa-ti treaca datele, in 10 minute ar fi gata. Apoi, atasezi dovada taxei la dosar, adica foaia care ti-o da femeia de la ghiseu, intr-o folie. Pregateste 100 de lei pentru ca in jur de atat costa o taxa de permis.