| Sergiu234 a întrebat:

as vrea sa va cer niste sfaturi pentru a cuceri o fata, mie imi place de ea si pot sa spun ca ea este prima fata de care m-am indragostit, ea are 15 ani iar eu 14, eu i-am spus ca o plac ca ea este prima fata de care m-am indragostit ea are o colega de clasa care imi este vecina, iar ea a venit la vecina mea in seara craciunului si m-a invitat la ea pana la urma am tot discutat cu ea,am ajuns sa ne tot pupam, sa ne pupam si dupa ce am ajuns acasa imi trimite un mesaj ca sa uit tot ce s-a intamplat si na eu viind foarte fericit ca am reusit sa o cuceresc cand am vazut mesajul mi-am spart telefonul si am reactionat nervos a doua zi am sunat-o si am vorbit pana la urma am trecut si peste asta happy acum vorbim din nou si ma inteleg bine cu ea. happy si as vrea sa o cu ceresc cumva nu stiu cum ma gandeam la ceva cadou de ziua ei,sau ceva de ziua indragostitilor un trandafir rosu, suntem la aceeasi scoala, si vreau neaparat sa o cuceresc cumva happy Dau funda big hug pentru sfaturile bune.

8 răspunsuri:
| SebastianCMT a răspuns:

In primul rand sa nu fii prea disperat si nerabdator totul se face cu mult calm (fetele urasc baietii sacaitori si stresanti) acum tu poti sa o inviti intr-un PUB ceva si sa vorbiti mai multe impreuna sa incerci sa vezi ce poti face. Daca iti dai interesul si ai rabdare o sa fie bine.

| darrio2007 a răspuns (pentru SebastianCMT):

In PUB la 14 ani? Ce idei ai si tu?

| darrio2007 a răspuns:

Astea sunt jocuri copilaresti.Este doar o atractie fizica.Mai bine ii daruiesti o papusa.Este mai potrivit la varsta ei.

| SebastianCMT a răspuns (pentru darrio2007):

Mie mi se pare normal na acuma nu stiu in ce oras sta si ce fel ce localuri sunt.

| darrio2007 a răspuns (pentru SebastianCMT):

Ma refer ca este minor.Ambii,de fapt.Si sa ii dea afara.Si se va face si de ras in fata pustoaicei lui.

| SebastianCMT a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiu cum e la el in oras, dar la mine intru unde vreau si cand vreau nu imi zice nimeni nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru SebastianCMT):

Este vorba de lege.Nu de oras.Bineanteles ca de-aia este lege.Sa nu fie respectata.

| SebastianCMT a răspuns (pentru darrio2007):

Legile si Romania.