| Allllexxxx04 a întrebat:

As vrea si eu un mic sfat de la voi :3 M-am plictisit de pozele pe care le fac, nu mai stiu in ce pozitii sa stau si cum sa fie mai moderne...
As vrea un link cu diferite pozitii in poze si programe de editat!
Multumesc mult puppy dog eyes
Dau funda love struck :*

Răspuns Câştigător
| Adina981 a răspuns:

Cred ca asta te poate ajuta : https://www.youtube.com/watch?v=epnzwFsmaqM :*

3 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Fa poze cu aceleasi pozitii, pana la urma mai sunt la moda pozitiile care le fac fetele, doar ca in diferite locuri...

Si chestii de editat:
www.fotor.com
www.pizap.com
www.photocat.com
www.photofancy.ro
www.editor.365plus.ro

| AccountDeleted a răspuns (pentru AccountDeleted):

Sterge "," cand dai click pe linkuri, eu am pus spatiu la fiecare dupa link dar s-au asezat langa linkuri.

| 456deea a răspuns:

Mai mult conteaza locul unde iti faci poza dar si efectele poti sa le modifici...mai nou sunt la moda pozele cu pace semnul cu 2 degete cu botic laughing dar nu de rata! Si cele mai reusite poze sunt langa stanci sau ceva vechi.un zid plin cu ziare..etc..retrica e o aplicatie care face pozele mai dragutze..parerea mea este la moda aplicatia daca vrei descarcati-o pe telefon sau pe tableta...