| simonafrumoasa a întrebat:

Care e difernte intre a trage in piept si a trag doar in gura?

3 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Atunci cand tragi fumul in piept, acesta are contact cu plamanii, iar cand tragi doar in gura, fumul nu iti afecteaza plamanii si caile respiratorii ( prea mult )

| Bøøgey a răspuns:

Tragi in pept, cancer la plamani, tragi in gura, cancer in gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Mda, nu-ti afecteaza prea multe chestii, atat ca faci cancer.