| DenisaS23 a întrebat:

Ce jocuri stiti cu animale ceva gen: Amazing World sau Webkinz?

6 răspunsuri:
| AnKa1498 a răspuns:

Buna. Iti recomand Pet Vet 3D Down Under, Pet Vet 3D Wild Animal Hospital, Pet Shop Hop, Pet Show Craze. Eu le-am jucat pe toate si mi-au placut. Le poti lua de pe www.iwin.com. Pe acest site unele jocuri expira in 60 de min si altele nu expira deloc. Cele pe care ti le-am spus eu nu expira. Fundita?:o3

| DenisaS23 explică (pentru AnKa1498):

Nu e ce am cerut eu...

| DenisaS23 explică (pentru AnKa1498):

Vroiam multiplayer

| AnKa1498 a răspuns (pentru DenisaS23):

Cel putin eu m-am obosit sa-ti raspund. Fara suparare dar nimanui nu-i prea pasa.

| DenisaS23 explică (pentru AnKa1498):

Acum lasa dar daca nu stii ceva de genu la ce ti-am cerut nu mai raspunzi...nu te supara.winking

| ღCARMELAღ a răspuns:

Http://www.howrse.ro/
http://www.cainevirtual.ro/dogs/new/
scuze pentru ca sunt asa putine insa sper ca ti-au fost macar putin de ajutor