| Kisie a întrebat:

Buna ce reactie ati avea daca v-ati intalni cu Justin Bieber?

26 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

L-aș bate.

| Kisie explică:

Serios?

| Făraş a răspuns:

I-as baga un cutit in inima laughing

| MikiRozy a răspuns:

Nu sunt fana Justin, dar propabil i`as cere un autograf:->

| Elvina a răspuns:

As trece pe trotuarul celalalt. Oricum ar fi inconjurat de o multime de fete.

| 니코 a răspuns (pentru Azµre):

Dc sa-l bati?

| 니코 a răspuns (pentru Azµre):

As fi foarte bucuroasa dar totusi mas purta normal

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Wtf!
Nicio reacţie poate că aş voma :-s laughing
Numai bine!

| Azµre a răspuns (pentru 니코):

Pentru că își dă prea mare importanță, și la 16 ani să faci documentar despre copii nimănui din india și să umbli prin centre să te porți de parcă ți-ar păsa. Să fim serioși e un căcat cu ochi. Numai mutra aia a lui când o vezi îți vine să-l umpli de sânge pe bot.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

As merge la el l-as saluta si l-as ruga sa-mi dea un autograf pentru prietena mea cea mai buna. Si poate o avea de gand sa ma faca ceva dar oricum asta e tot!

Răspuns utilizator avertizat
| Doηηa a răspuns:

I-aș cere un autograf.

| s3byk91 a răspuns:

L-as scuipa intre ochilaughingsi l-as tr de unde a venit

| Holmes_Miky_1993 a răspuns:

As pleca de acolo

| TheAdviser a răspuns:

Indiferent! :-)

| Lucinca a răspuns:

In primul rand nu sunt fana J.B.
SI in al doilea rand, da sigur ma comentati voi ca l-ati bate si nu stiu celaughing)... cu siguranta v-ati duce la el alergand cerandui autograf. Numai gura e de voiwinking.

| Mαdαliηα a răspuns:

Ce reactie sa am? laughing...e si el om chiar daca nu sunt fana, nu am nimic cu el probabil as zambi, dar nu i'as cere autograf tongue, sau daca ma gandesc cred ca i'as cere pentru o prietena care e disperata dupa el, tu? big grin

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Azµre):

Se vede ca esti tu, batut de soarta, ti-a facut ceva tie personal? sunt sigura ca nu, unii dintre voi chiar nu sunte-ti normali.

| Azµre a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Nu înțeleg de ce te legi de useri aiurea? ASta este părerea mea, am văzut reprotaje am citit în ziare, sub nicio formă nu îmi pot face o părere bună despre el. Dacă mie îmi place ciocolata nu înseamnă că trebuie să îți placă și ție, cam așa ceva este.
Așa că numai comenta aiurea la alți useri. Fiecare cu părerea lui. Nu este un topic FAN Bieber ci s-a pus o întrebare, s-a răspuns la ea. Tu ești un copil care are 14 ani, și urmărește telenovele pe acasă tv, trezeștete fetițo la realitate numai jigni lumea aiurea pe Comunitate.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Azµre):

Nu sunt fan Justin B. Si nici eu nu inteleg ce a facut asa rau, pentru ca toata lumea se ia aiurea de el oh go on, si nici tu si nici alti nu pot face ce face el happy. Are voce, chiar daca de " fetita " cum zic alti. Si daca am 14 ani ce? tu esti mai mare? foarte bine, sa stii ca stii tu ai fost de varsta mea, si daca ma uita la telenovele pe acasa tv ce? e interzis cumva? si de trezit nu ma trezesc, pentru ca-mi place sa visez happy. Noapte buna.

| Azµre a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Când o să ajungi la o vârstă ai să realizezi că nu toate personajele pe care le vezi la televizor sunt ceea ce par.

| Giuvaer a răspuns:

As face o poza cu el.
nu inteleg ura asta pentru un om..nu va facut nimic.
+ ca toti de aici daca v-ati intalni cu el nu ati mai avea din senin nimic cu el.

| CautNume a răspuns:

Il ignor.Pur si simplu trec pe langa el.

| Fiction a răspuns:

O reactie.

| TheUnForgiveN a răspuns:

L-as saluta si i-as spune ca producatorii lui sunt foarte inteligenti pentru ca au reusit sa profite de ura care este mereu asupra lui Bieber si l-au facut si mai faimos. Publicitate negativa dar tot publicitate. Apoi i-as spune sa nu se mai compare cu MJ si Cobain pentru ca MJ si Cobain au dus muzica la cateva nivele mai sus iar Bieber vreo 10 mai jos.

| dodicuta a răspuns:

I-as da un autograf.