| CristineDelaruss a întrebat:

Ce ziceti, nu va mai fii Jetix ci doar Disney Channel? Va rog dati-mi un sfat pentru ca deja site-ul www.jetix.ro a disparut! va bucura acest lucru? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Am 17 ani laughing dar trebuie' sa recunosc : INCA SUNT FANA DESENE ANIMATE!

Jetix Romania a inceput sa transmita serii importante produse de Disney Channel in august 2008, acestea fiind esentiale in intarirea pozitiei postului in regiune. in doar doua luni de la lansare, serialele precum "Hannah Montana" si "Phineas and Ferb" au fost urmarite de 413. 000 de telespectatori, potrivit masuratorilor Gfk, citate in comunicat.
deci doar se redenumeste postul happy desenele raman aceleasi chiar in plus

73 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Oricum desene frumoase sunt pe minimax... big grin

| antonius74 a răspuns:

Nu va mai fi jetix: e aceeasi faza cu foxkids (programul care era inainte de jetix). cand s-a transformat in jetix, foxkids a disparut, la fel si site-ul lor. acum va fi http://www.disney.ro/DisneyChannel/ :)) si ce pacat, ca de 4 ani tot asteptam sa rezolve problema aia cu punctele blox, iar acum nu le mai am :((

| CristineDelaruss explică:

Wow :X ce misto numa hannah si jonas pe places` daca intelegi ce vreau sa zic:Xe marfaaa fokk:Xador disney channel:Xchiar azi am vazut nemo si hsm2:X pe el:X

| Emeraude a răspuns:

Aceeasi marie cu aceeasi palarie! Doar floarea de la palarie s-a schimbat laughing...

| Raiden a răspuns:

E mai frumos Disney Channel.
App o sa mai fie Spioanele?big grin

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Ador Disney Channel... Dar de cand a inceput da' in reluare desnelesad

bye`

| Instinkt a răspuns:

Ma caresi aminteste desenele frumoase de pe fox kids
viata cu louie
cei cu andi
cainii detectivi
whunchpunch
heatclif
spiderman
xmen
si multe altele astea intr-adevar imi lipsesc dupa jetix o sami lipsesca pokemon si naruto cel mai mult
"timpurile se schimba si odata cu el si noi, nimeni nu poate lupta cu el"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat arata desene bune, nu conteaza numele canalului.

| missME a răspuns:

Da de cartoon netwark nu zice nimeni?
gemenii Cramp
Ed Edd si Edy
Scooby Doo
Dexter
Fetitele Power Puff

numai desene educativelaughing

| dragutza97 a răspuns:

Si mie imi place jetix... e ca-m naspa ca au bagat disney channel... o sa-mi lipseasca vechile episoade... apropo imi cer scuze ca nu pot sa iti dau raspuns la intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vazut ca de trei z ile nu merge jetix normal ca da va fi mereu disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. cel mai naspa canal de pe pamant Disney Channel...handicapat
Nota. Disney Channel 1...pacat ca o disparut JeTiX... cel mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adoram Foxkids sad, imi lipsesc... si jetix o sa imi lipseasca, urasc Disney Channel, au desene frumusele, da mai mult imi placeau... cele vechi... au facut parte din copilaria mea...sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am, si ma bucur asa de tare ca nu mai e JETIX si e disney chenal. daca va place disney chenal copii, scrieti luibianca daca aveti un raspuns pentru ia. sfatul meu este ca disey chenal e cel mai super program.asta e sfatul meu...mersi pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este un lucru foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta! si pe mine ma cheama tot Bianka! dar ador Hannah Montna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney e prea panarama! sa revina jetix!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe disney channel sunt numa desene de doi bani ar fi mult mai bine sa bage fox kids.Imi dati va rog e-mailu de la jetix adica disney channel va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu cam imi place Disney Channel

| cristiano93 a răspuns:

BAHH eu nu vreau decat Jetixu ala vechi de era in 2005 cu copii de la 402. jack cel teribil dar cel mai mult imi doresc fox kids crying cand vom avea copi cand e vor uita la desene si vor vedea iaaron stone sau alte procari ce naiba de imaginatie vor avea.va dati seama :X hai sa dam o citatie VREM FOX Kids inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie desenele copilariei si apoi da desene animate si va aparea multe desene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anularea lui Disney Channel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi cei carora va place canalul asta mizerabil, sinistru si infect, plin de fite si figuri care nu pot decat sa enerveze(ma refer la disney channel)nu pot sa va pun decat o singura intrebare:cati ani aveti? sigur nu mai mult de 9 ani, pentru ca altfel ati fi apucat fox kids, ati fi stiut ce inseamna desene originale, desene DESENATE, nu filme! am 13 ani, am crescut cu fox kids si n-am sa il uit. Voi nu stiti ce e ala, asta e adevarul. Disney channel imbolnaveste mintile copiilor de 5-6 ani.Eu la varsta aia aveam Familia de ce, Viata cu Louie si altele.Nu le-am uitat. N-aveam cum sa le uit...si ma mai intreb de ce sunt asa retarzi copiii de 6-7 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNT SUPER FERICIT Disney Chenal are desene mai tari decat Jetix!

| bub a răspuns:

Am 13 ani si sunt intru' totul de acord cu "anonim" primul postant.
Ideea e ca FoxKids era mult mai interesant decat DisneyChannel.La inceput m-am bucurat de Disney Channel dar nu are nici o valoare. Daca intrebi acum un copil de 5 ani ce desen ii place te i'a cu "LazyTown" sau cine stie ce alta prostie. Cei care vor FoxKids innapoi iubesc ceea ce era o data un desen.As vrea sa putem face ceva. Dxe exemplu sa'i exasperam pe cei de la DisneyChannel cu e-mailuri pana ne dau FoxKids innapoi.Si cand zic FoxKids nu sa redenumeasca postul ci sa ne dea cu tot cu desene. Fac pariu ca, copii s'ar uita si la astea.Si chiar le'ar place mai multe.

| bub a răspuns:

Am 13 ani si sunt intru' totul de acord cu "anonim" primul postant.
Ideea e ca FoxKids era mult mai interesant decat DisneyChannel.La inceput m-am bucurat de Disney Channel dar nu are nici o valoare. Daca intrebi acum un copil de 5 ani ce desen ii place te i'a cu "LazyTown" sau cine stie ce alta prostie. Cei care vor FoxKids innapoi iubesc ceea ce era o data un desen.As vrea sa putem face ceva. Dxe exemplu sa'i exasperam pe cei de la DisneyChannel cu e-mailuri pana ne dau FoxKids innapoi.Si cand zic FoxKids nu sa redenumeasca postul ci sa ne dea cu tot cu desene. Fac pariu ca, copii s'ar uita si la astea.Si chiar le'ar place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney channel. cel mai cretin canal... din UNiVErS.*$#!@. sa-mi bag ceva in el canal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau inapoi fox kids cu desenele spioanele, dosarele secrete ale cainilor detectivi, cei cu andy?, denis pericol public... eu am crescut cu astea nu pot renunta la ele

disney channel are desene de copii mari si cateva de copii mici

votez cu fox kids il vreau inapoicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am raspuns ci vreau sa fie din nou jetix!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare program de desene animate a fost fox kids...si putin la inceput jetixu ca dupa si pe el au inceput sa apara tot felul de desene naspa...astea care is acum la disney channel is cele mai varza desene posibile ca nici macar nu le poti spune desene, nu o sa uit fox kids cu pisoiul ekk, viata cu louie, copii de la 402, piratul jack cel teribil.pfai cat ma radeam atunci