| CristineDelaruss a întrebat:

Ce ziceti, nu va mai fii Jetix ci doar Disney Channel? Va rog dati-mi un sfat pentru ca deja site-ul www.jetix.ro a disparut! va bucura acest lucru? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Am 17 ani laughing dar trebuie' sa recunosc : INCA SUNT FANA DESENE ANIMATE!

Jetix Romania a inceput sa transmita serii importante produse de Disney Channel in august 2008, acestea fiind esentiale in intarirea pozitiei postului in regiune. in doar doua luni de la lansare, serialele precum "Hannah Montana" si "Phineas and Ferb" au fost urmarite de 413. 000 de telespectatori, potrivit masuratorilor Gfk, citate in comunicat.
deci doar se redenumeste postul happy desenele raman aceleasi chiar in plus

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba viata cu louie sunt mult mai frumoase ca :tampeniile alea de pe disnep chanel apropo o sa revina jetix!

| greenzor a răspuns:

O sa revina jetix

| greenzor a răspuns:

Cine vrea viata cu louie in audio romana si regele shaman tot in audio romana si cei cu andy tot in romana dati-mi un buzz adresa ym radu.radu38

| greenzor a răspuns:

Biaaa dore mii da yd de mess!
saati dau viata cu louie in roaman audio si cey cu andy tot in romana si regele shaman tot in romana

| PrOx a răspuns:

O am un raspuns pentru ea eu personal sper ca spusele nenelui toxxxic sa se adevereasca macar pentru 5 ani iar cacatu de disney chanel sa nu mai apara niciodata in rominia caci e cea mai mare porcarie de cind lumea mai ales cind coppi intre 1 si 14 ani isi dau seama ca is subtitrate in romina deci da sper ca disney chanel cu toate porcariile lui chiar toate sa ajunga acolo unde merita la gunoi si FOX KIDS SI JETIX sa vina inapoi si sa faca regula adica pe bune oameni buni pa astea doua sunt cele mai faine desene ale copilariei si asta nu se va schimba vezi asa ca arzi disney chanel cu creatori tai cu tot!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jetix nu a disparut de tot el mai exista dar nu in limba romana si se cheama JETIX PLAY!

| McGelu a răspuns:

Mie nu mi prea place disney imi placea mai mult jetix...crying

| AlexImember a răspuns:

Pai din pacate va fi doar disney crying nici nu scriu cu litera mare ca nu merita.doar reluari.mai nou nini ii fain.da sa fim serios jetix si foxkids imi lipsesc as da orice sa revina mi-e dor de ele fac o parte uriasa din copilaria mea.ad id alex.paloczi pentru ca vreau sa discut cu fanii Jetix si FoxKids pentru a scapa de diseny tonguetongueDar de ce au disparut totusi? sa dispara dinsey!

| Assassins a răspuns:

Detest asta.Cand vreau sa intru ca pe vremuri pe jetix.ma da pe disney channel.Mie dor de cei cu andy sau viata cu luie sau copii de la 402.Astea da desene nu ca prostiile de pe Disney Channel.Gen arone stone sau cum va fi si hanah montana nu le suport.Prefer jetix. piratul jack.mi-e dor sa ma duc in bucatarie si sa ma uit la cei cu andy mancand un bol de ceriale.

| Bogdan727 a răspuns:

Desenele nu raman aceleasi ce a fost odata jetix si foxkids dispare si ramane numai continut disney adica un mare...

| Ondine a răspuns:

Nu vreau sa comentez parerea nimanui- da, Disney channel are cateva desene bune, dar ceea ce apreciam la cele de dinainte era ca desenele erau pentru toate varstele: imi placea la nebunie Sissi, ceva cu aventura, viata cu louie. Chestia cu Disney e ca dimineata da desene numai pentru copii de 2-3 ani si dupa-amiaza de la 8 in sus. Pana la urma ce inveti? Cum sa ai fite pana peste cap de la Hannah Montana?!? Cum sa te porti ca un om cu capacitati mintale reduse din Nevastuica rock?
Acum, am 13 ani si eu, da si sunt putin traditionala in privinta desenelor, dar hai sa recunoastem ca nu tot ce e nou e rau!

| delyagab1 a răspuns:

Urasc disney channel e oribil! dar da, este adevarat.Si nu sunt de acord deloc! iti sugerez sa cauti pe net, asa cum am facut eu!winking

| tonybest a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe disnet chanel niste porcari ai vrea tu sa fie misto vrem jetixu inapoi