| CristineDelaruss a întrebat:

Ce ziceti, nu va mai fii Jetix ci doar Disney Channel? Va rog dati-mi un sfat pentru ca deja site-ul www.jetix.ro a disparut! va bucura acest lucru? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Am 17 ani laughing dar trebuie' sa recunosc : INCA SUNT FANA DESENE ANIMATE!

Jetix Romania a inceput sa transmita serii importante produse de Disney Channel in august 2008, acestea fiind esentiale in intarirea pozitiei postului in regiune. in doar doua luni de la lansare, serialele precum "Hannah Montana" si "Phineas and Ferb" au fost urmarite de 413. 000 de telespectatori, potrivit masuratorilor Gfk, citate in comunicat.
deci doar se redenumeste postul happy desenele raman aceleasi chiar in plus

73 răspunsuri:
| greenzor a răspuns:

Cine vrea viata cu louie in audio romana si regele shaman tot in audio romana si cei cu andy tot in romana dati-mi un buzz adresa ym radu.radu38

| greenzor a răspuns:

Biaaa dore mii da yd de mess!
saati dau viata cu louie in roaman audio si cey cu andy tot in romana si regele shaman tot in romana

| bub a răspuns:

Am 13 ani si sunt intru' totul de acord cu "anonim" primul postant.
Ideea e ca FoxKids era mult mai interesant decat DisneyChannel.La inceput m-am bucurat de Disney Channel dar nu are nici o valoare. Daca intrebi acum un copil de 5 ani ce desen ii place te i'a cu "LazyTown" sau cine stie ce alta prostie. Cei care vor FoxKids innapoi iubesc ceea ce era o data un desen.As vrea sa putem face ceva. Dxe exemplu sa'i exasperam pe cei de la DisneyChannel cu e-mailuri pana ne dau FoxKids innapoi.Si cand zic FoxKids nu sa redenumeasca postul ci sa ne dea cu tot cu desene. Fac pariu ca, copii s'ar uita si la astea.Si chiar le'ar place mai multe.

| bub a răspuns:

Am 13 ani si sunt intru' totul de acord cu "anonim" primul postant.
Ideea e ca FoxKids era mult mai interesant decat DisneyChannel.La inceput m-am bucurat de Disney Channel dar nu are nici o valoare. Daca intrebi acum un copil de 5 ani ce desen ii place te i'a cu "LazyTown" sau cine stie ce alta prostie. Cei care vor FoxKids innapoi iubesc ceea ce era o data un desen.As vrea sa putem face ceva. Dxe exemplu sa'i exasperam pe cei de la DisneyChannel cu e-mailuri pana ne dau FoxKids innapoi.Si cand zic FoxKids nu sa redenumeasca postul ci sa ne dea cu tot cu desene. Fac pariu ca, copii s'ar uita si la astea.Si chiar le'ar place mai mult.

| cristiano93 a răspuns:

BAHH eu nu vreau decat Jetixu ala vechi de era in 2005 cu copii de la 402. jack cel teribil dar cel mai mult imi doresc fox kids crying cand vom avea copi cand e vor uita la desene si vor vedea iaaron stone sau alte procari ce naiba de imaginatie vor avea.va dati seama :X hai sa dam o citatie VREM FOX Kids inapoi

| frumushyka21dydy a răspuns:

Mie imi placea mult naruto si as vrea sa fie din nou

| dragutza97 a răspuns:

Si mie imi place jetix... e ca-m naspa ca au bagat disney channel... o sa-mi lipseasca vechile episoade... apropo imi cer scuze ca nu pot sa iti dau raspuns la intrebare

| McGelu a răspuns:

Mie nu mi prea place disney imi placea mai mult jetix...crying

| gabilutza a răspuns:

Disney channel cel mai super!
Dar de ce astazi a disparut disneyul si iarasi a aparut jetix?

| alexandra999 a răspuns:

Pe mine ma bucura

| omeha89 a răspuns:

Te sustin si am un site jetix se numeste:www.jetix.ru!

| AlexImember a răspuns:

Pai din pacate va fi doar disney crying nici nu scriu cu litera mare ca nu merita.doar reluari.mai nou nini ii fain.da sa fim serios jetix si foxkids imi lipsesc as da orice sa revina mi-e dor de ele fac o parte uriasa din copilaria mea.ad id alex.paloczi pentru ca vreau sa discut cu fanii Jetix si FoxKids pentru a scapa de diseny tonguetongueDar de ce au disparut totusi? sa dispara dinsey!

| delyagab1 a răspuns:

Urasc disney channel e oribil! dar da, este adevarat.Si nu sunt de acord deloc! iti sugerez sa cauti pe net, asa cum am facut eu!winking