| AianaPetrescu29 a întrebat:

Cei care sunteti la profil economic, liceu economic, imi puteti spune pe ce materii vă axați mai mult? Și cum sunt orele de matematică la voi? Lecțiile sunt grele? Multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cum sunt orele de matematică la voi? Lecțiile sunt grele?"

pentru cei ingrămădiți (bătuți in cap) mereu matematică și toate lecțiile, vor fi și sunt grele

| AianaPetrescu29 explică (pentru sierra1):

Sa inteleg ca ai dat un raspuns subtil, voiam doar sa stiu cum sunt lectiile in a 9-a dar fiecare intelege ce vrea

| AianaPetrescu29 explică (pentru sierra1):

Si intrebarea am pus-o sa imi raspunda cei care sunt la economic, prin a intreba "lectiile sunt grele?" asta nu insemna ca sunt batuta in cap dar mersi de raspunslaughing)

| sierra1 a răspuns (pentru AianaPetrescu29):

Ințeleg că ești mai "destupată"...