| MaAarYa a întrebat:

Buna happy cine a incercat vreodata tabla ouija?
Daca da puppy dog eyes imi puteti spune ce ati patit happy dau funda! :*

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Nu am incercat niciodata, dar din cate am auzit deschide porti de ''dincolo''.

| MaAarYa explică (pentru Seepty):

Asta stiu si eu happy dar vreau sa vad ce au patit alti big grin ca sa pot credehee hee

| MilkWithCereals a răspuns:

Nu am incercat personal, insa am un prieten care a incercat. A facut tablita, s-a dus intr-un loc mai pustiu si a inceput sa vorbeasca cu acel spirit.=] Nu stiu ce sa cred, poti sa incerci. Dar cica trebuie sa ai grija cum vorbesti cu acel 'spirit' si mai intai trebuie sa il intrebi daca e bun/rau. Si sa nu faci asta in casa ca altfel o sa ti-o bantuie. Ar fi mai multe notiuni, eu cam asta stiu din ce mi-a povestit el. Nu prea stiu ce sa cred, e cam ciudat.laughing Poti incerca... El nu a patit nimic oricum. xD

| Pikatchu a răspuns:

Da am incercat.Trebuie sa vorbesti fumos cu spiritul iar la inceput sa ii pui intrebari gen,, cati ani ai?" Si un mic truc:la intrebarea anterioara daca iti raspunde 0 inseamna ca e demon si trebuie sa spui pa! Si sa pleci!