| Iubibila01 a întrebat:

Cine imi spune pe scurt ce evenimente importante s-au intamplat in episodul 16 (de lunea trecuta). Nu am fost acasa, am ratat. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| aFurisit a răspuns:

Isaura a ramas bortoasa
Jose Armando si-a gasit o amanta
Mariposa a fost otravita
Esmeralda a fost gasita in... whistling stare grava. a baut de gelozie

si s-a terminat ca n-au vrut sa faca reclama la bautura consumata de ea!
De-ai stii cat m-am enervat angry Offf

Game OVER!

8 răspunsuri:
| Iubibila01 explică (pentru aFurisit):

GRESEALA MEA laughing. Am uitat sa specific serialul happy. Dar pentru ca esti amuzant iti dau funda happy.

| aFurisit a răspuns (pentru Iubibila01):

Ma asteptam la altceva whistling

| Iubibila01 explică (pentru aFurisit):

laughing nu aveam ce sa zic nimic de rau happy. Macar esti amuzantwinking

| aFurisit a răspuns (pentru Iubibila01):

nu, nu asta. happy eu ziceam de funda, ca nu-mi foloseste la nimic, ca... chestia mea solida sa fac cu ea? laughing

Ma gandeam la. altceva whistling

| Iubibila01 explică (pentru aFurisit):

Si la ce te gandeai? happy

| aFurisit a răspuns (pentru Iubibila01):

Pai. un id de mess. mi-ar folosi la a socializa cu tine mai deswhistling, dupa ar urma o poza, prin care ti-as cunoaste ..infatisarealaughing, iar dupa conversatii prin care te-as cunoaste mai binewhistling

Ce zice... merge? laughing

| Iubibila01 explică (pentru aFurisit):

Vroiam sa ti-l trimit printr-un mesaj privat...dar deoarece sunt membra junioara nu pot face asta. Trimit-l tu daca vrei happy

| aFurisit a răspuns (pentru Iubibila01):

Ai primit? :d