| Kasia a întrebat:

Cine vreti sa castige X Factor si de ce? Eu Tudor Turcu.

10 răspunsuri:
| ImmortaluL a răspuns:

La X Factor sunt concurenti praf, mi se par mai buni cei de la Vocea Romaniei, dar totusi cred ca tot Tudor Turcu as vrea si eu sa castige, el e singurul bun printre ceilalti.

| MărioaraSpovedită a răspuns:

Si eu la fel♥

| Bondarel99 a răspuns:

Nu inteleg de ce toate concursurile astea de talente sunt castigate numai de baieti.Nu neg ca Tudor are talent, dar nici Natalia de exemplu nu e mai prejos.

| Ycu a răspuns:

Nici nu ma mai intereseaza a dat-o afara pe fata aia de 16 ani care canta bestial, si pe baiatul acela orb care de asemenea era genial. Si a tinut-o pe pupaza de Ana Cacutza, care are o voce de tzaranca get pe get de la Crevedia.

| mona a răspuns:

Si eu il prefer pe Tudor Turcu si sper sa castige

| positivity a răspuns:

De asemenea, şi eu îl prefer pe Tudor Turcu. Nu am un motiv exact, spun doar că iubesc vocea lui puternică.
E cel mai bun! Sau asta cred eu.

| Kasia explică (pentru Ycu):

Nici mie nu imi place ioana.

| Kasia explică (pentru mona):

Si eu sper.l-am si votat.

| Kasia explică:

Nici nu stiti cat de fericita sunt ca a castigat el!

| Fulbaster a răspuns:

Tudor a si castigat, el este mult mai bun decat restul concurentilor!