| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca am vreo sansa sa devin model 54 kg, 1.69 inaltime si 14 ani? Funda :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,ai sanse

| MioaraParalescu a răspuns:

Trebuie sa mai cresti 1 cm laughing
Cred ca trebuie sa ai minim 1.70 daca vrei sa devii model.
Daca tu esti fata din poza de profil atunci da ai mari sanse sa devii model!

| OaNa8690 a răspuns:

1.72 trebuie sa ai pentru sanse garantate dar ei aleg pana la urma iar 54 kg este f bine... sanse mari doar sa gasesti pe cineva care sa te promoveze..si daca ai experienta e si mai binewinking

| IzZabela119 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Da, eu sunt cea din poza de la profil

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

La cat de nebuni is aia de la casele de moda dupa piele si os, da ai sanse, dar la 1.70 ar trebui sa ai 60-65 kg minim.54 e muuuuuult sub luminta

| IzZabela119 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Da mai, dar nu poti sa spui ca sunt scandura ca, nu sunt happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru IzZabela119):

Aaaah nu.Nu esti o scandura, doar 2 happy Sincer cel putin 10 kg mai ai de pus pe tine pana sa fi bine, pentru omul normal cel putin. Daca te iei dupa casa de moda, succes la infometare pana la 44 kg, da dupa-ti garantez ca no mai duci multi anihee hee

Serios acu. Pune 10-12 kg pe tine si dupa n-ai treaba tongue

P.S. Atunci esti bine, cand oricat ai suge... burta happy nu ti se vad coastele... tongue Alte indici nu-ti pot da decat prin poze tongue Iar pentru aia imi trm mesaj tongue

Ceau :*