| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Credeti ca visele pot devenii realitate sau vor ramane mereu doar vise?

Spun asta pentru ca am urmarit bibliografia multor oameni celebri, care la inceputul carierei aveau o cu totul si cu totul alta perspectiva aspupra vietii, aveau vise, aveau planuri de viitor, dar cu timpul totul s-a schimbat si nimic din ce-si imaginau ei nu s-a intamplat vreodata.

Pareri? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce visuri ai, sa nu fie imposibile.
Si mai important e sa faci ceva ca ele sa se indeplineasca nu sa astepti sa pice din cer.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Devin realitate daca stii sa fi mereu optimist.

| ElenaSA a răspuns:

Pai cu varsta te schimbi si se schimba si se schimba si visele.Sau poti sa treci prin diferite imprejurari de viata care te pot schimba.

| PreaTareღ a răspuns:

Niciodata,
De exemplu : Dacă visezi că zbori (Lucruri traznite) Nu vei reusi niciodată,
Aceste lucruri se practică doar in mintea ta,
Mintea ta nu poate schimba lumea,
Dar poate schimba visul,
Evident ca nu.
Raspuns : Nu

| Pinguina123 a răspuns:

Daca e posibil ce iti doresti, cu siguranta visul v-a deveni realitatewinking si daca nu ramane doar un vis neimplinit happy!

| KeepCalmThinkDiffrent explică (pentru PreaTareღ):

Nu m-am referit la visele onirice, ci la vise in sensul de idealuri in viata.

| cosmin655 a răspuns:

De ce sa nu devina? Daca iti doresti ceva, poti, doar sa iti doresti cu adevarat si sa faci ce e nevoie pentru ca visele alea sa devina realitate.

| PreaTareღ a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Si ce?
Daca nu explici in intrebare tot trebuie sa dai funda la raspunsul din intrebare,
Nu commenturi

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

Cum mai umbli dupa funde, au au laughing Auzi? Tu esti Chițăilă?

| PreaTareღ a răspuns (pentru măcheamăăăî):

De unde stii? rolling on the floor

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

R-ul ala intors da de banuit. laughing In 2 aile ti-ai schimbat identitatea de...de cate ori? laughing

| PreaTareღ a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Iti dau vot,
Daca stii cum se cheama :
(Gifu [Pisica care linge ecranu, sau siteul in care este creat, etc]big grin)

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

Nu stiu asta, dar am rezolvat-o cu Haribo laughing C:\Users\Rada\Desktop\img\picasion.com_1c82117428d3876b9361047132768762 (1).gif

| PreaTareღ a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Nu merge bine linkul poti sa-l postezi din nou?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

C:\Users\Rada\Desktop\img\picasion.com_1c82117428d3876b9361047132768762 (1).gif

Tocmai am m-ai facut unul si imi place :P http://makeagif.com/duWZl2

| PreaTareღ a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Nu vrea haribo sad

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

Mvai ce-i fac! Dar celalalt? puppy dog eyes

| PreaTareღ a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Merge dar e urat sad
M-am speriat rolling on the floor

| măcheamăăăî a răspuns (pentru PreaTareღ):

Http://makeagif.com/inqj6R Haribo!
Sunt incepatoare, ce vrei? :)) Imi plac matele spalate =))

| OoBunnyoO a răspuns:

Daca poti fi indeplinite, da pot deveni realitate.