| fana1fp a întrebat:

Cum adica femeile au 3 gauri, stiu ca mai sunt de la nas de la urechi etc dar eu ma refer de la elea de josNu au numai doua?

5 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

1. Gaura pe unde se elimina " treaba mare ".
2. Gaura pe unde se elimina urina.
3. Gaura pe unde are loc actul sexual.

| fana1fp explică (pentru Sadop):

Si de unde stii care e pentruu urina si care pentru act sexual? Daca se intampla actul sexual pe unde vine urina?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru fana1fp):

Tu pui intrebarile astea pe bune sau te plictisesti in draci?

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Se plictiseste, garantez.

| fana1fp explică (pentru suntserios):

Acum pe bune serios nu stiu.Am 16 ani si nu am avut alte relatii in afara de sarut.Nu glumesc.Acum serios, de unde sti.