| DenisaS23 a întrebat:

Cum ar arata lumea voastra, adica o lume creata de voi (sa-mi spuneti gen: copaci acadea iarba de jeleu etc)?

9 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Copaci de caramele, iarba-tepi (adica te inteapa cand mergi pe ea), floricele facute din zahar, cerul are miros de acetona si cartofii sunt bodenci!

| Dariusuu a răspuns:

O lume fără războaie, sărăcie, ură, fără crime și așa mai departe.Pur și simplu o lume plină de iubire și fericire.

Nu cred că va exista vreodată o așa lume dar știi cum se zice.

Atunci când încetezi să visezi începi să mori.

O zi frumoasă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara coruptie, prostie si nesimtire

| DenisaS23 explică (pentru suntserios):

Asta inseamna o lume fara oameni.

| AnaDbv a răspuns:

Daca as putea sa creez o lume a mea as separa oamenii buni de oamenii raihappy oamenii buni sa traiasca in pace si iubire iar cei rai sa vada ca sunt altii mai rai ca eihee hee sa isi gaseasca fiecare nasul. lumea mea ar fi doar la mare si prietenii ar fi toti cu mine. happy in lumea mea nu ar exista telefoane si nici internet. lumea mea ar fi modesta. cum are cand avea 7 - 8 - 9 ani si ne adunam toti pe strada vara pana seara tarziu :* a ta cum ar fi?

Răspuns utilizator avertizat
| Collin39 a răspuns:

O lume cu multi munti inzapeziti, unde oameni sa traiasca in pace in niste sate mici laughing

| Sebastian2014 a răspuns:

Lumea mea ar arata tot asa ca si aceasta, dar fara razboaie, rasism si ura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copacii poleiti cu miere sa se adune albinele, iarba din guma sa se lege de picioare laughing