| Narccii a întrebat:

Buna cum ar trebui sa fie cucerit un baiat care esti fitos vreau raspunsuri bune si folositoare ceva care sa ma ajute! multumesc funda

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

In primul rand, trebuie sa-i fie scoase fitele din cap, sa-i demonstrezi ca viata e grea si ca fitele nu-si au locul. Apoi, trebuie sa-i topesti inima, sa-i ajungi la sensibilitate, sa-l faci sa faci sa uite de fitele lui.Un baiat poate fi cucerit in multe moduri: sa-i zambesti discret dar in asa fel incat sa-si da seama ca-l placi, sa fii cat mai apropiata de el, sa te comporti diferit cu el.

4 răspunsuri:
| DaianaAlessandra a răspuns:

Ei bine cat de fitos e chiar nu conteaza. Nu tu trebuie sa'l ''cuceresti'' ci el pe tine.

| Narccii explică (pentru KamaSutra):

Multumesc!

| FațăZâmbitoare a răspuns:

Incearca sa fii si mai fitoasa decat el laughing

| Narccii explică (pentru FațăZâmbitoare):

Multu dar sunt laughing)