| nameuser a întrebat:

Cum as putea sa-mi pun si eu un asemenea cercel in nas, cum are Miley Cyrus http://www.google.md/......tp?/imgres sau Demi Lovato http://www.google.md/......tp?/imgres
Dar nu vreau sa fie un piercing adevarat,ci ceva temporar,repet,nu vreau sa-mi bortilesc nasul,de unde gasesc si eu o pietricica de aia sa o inclei :D,dar pe urma sa o pot descleia, normal :D? E posibil asa ceva? multumesc.Dau funda.Si daca poate sa-mi zica cineva daca in Chisinau pot sa gasesc undeva

6 răspunsuri:
| xIuliia a răspuns:

..Pai nu stiu sigur la ce te referi adica tu vrei un fel de pierceing cu un fel de lipici? Pai daca la asta te referi eu am gasit intr-o librarie erau si stelute, pietricele... Daca vrei piercing,, adevara"du-te la un salon de cosmetica sau fa-ti-l cu acul :X Fundaa? puppy dog eyes

| melittlelioness a răspuns:

Poti gasi cercei cu magnet.Imita destul de binehappy

| nameuser explică (pentru melittlelioness):

Si unde gasesc asemenea cercei cu magnet si cam cat costa?

| nameuser explică (pentru xIuliia):

Nu vreau unul adevarat, unde pot gasi asemenea pietricele si cam cat costa?

| melittlelioness a răspuns:

Gasesti la magazinele cu accesorii.Nu sunt scumpi.in jur de 2 sau 3m lei

| melittlelioness a răspuns:

De exemplu gasesti in flora, la magazinele astea ieftine in care gasesti cercei.Acesti cercei nu se lipes ci contin 2parti si anume cercelul si un magnetel..il pui si ildai jos cand vrei. funda?happybig grin