| Intrebare2134 a întrebat:

Bună!
Cum aș putea să slăbesc, nu sunt foarte plinuță dar totuși aș vrea să slăbesc puțin
Îmi puteți da ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Sport.

Efort fizic asta însemnând? Alergii faci sport atâta tot.

Eu am reușit de la 94 kilograme să dau mai bine de 30 kilograme în jos in 5 luni de zile, fiecarea seară Alerg până nu mai știu pe drum sănt și nu mai pot. Apoi ma întorc tot alergând până acasă. Fără efort fizic și să mănânci normal 2 mese pe zi atâta tot.

Elimină orice înseamnă dulciurile Elimină orice îndemână prăjeli nu fuma nu bea cafea nu bea sucuri nu Elimina orice cips sucurile " naturale" nu mănâca prăjelile fără prăjelile nopțile Elimina tot îndemână fast food McDonald KFS BurgerKing elimină prostile și ai sa vezi că o să slăbești.

Acum am 69, 45 kilograme.Bine înțeles și programul de muncă 8+ de luni până vineri. Sâmbăta duminica alergat sport.

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Deficit caloric(mancare sanatoasa)+ sport.