| AndreeaAnd a întrebat:

Cum imi pot controla vocea? Atunci cand cant melodii mai grele, vocea imi scapa de sub control. Cateva sfaturi aveti?

Răspuns Câştigător
| feellikeido a răspuns:

Banuiesc ca prin melodii grele te referi la melodiile la care trebuie sa ridici vocea.Bun, deci, nu prea sunt modalitati gen sa bei ceva sau sa te dai cu un unguent acum nu am sa te iau cu romane...doar incearca sa canti sus de mai multe ori si dupa un timp o sa vezi ca o sa iti reuseasca iti garantez(in timp foarte scurt chiar si o zi doua)

1 răspuns:
| AndreeaAnd explică (pentru feellikeido):

Mersi, am sa tin cont de sfat