| Efilopialul a întrebat:

Buna cum pot face sa iau in inaltime.Nu am timp de basket sau alte sporturi (din pacate).Am 13 ani si am cam 1, 45 sau 1, 40.Si idee e ca is cam cel mai scund din clasahappy ma poate ajuta cineva? big grin

2 răspunsuri:
| Alexia20 a răspuns:

Nu te poti lua dupa astea, o colega a facut 5 ani baschet si ii scunda. Daca familia ta a fost mica si tu o sa fii. Dar oricum o sa mai cresti, in medie oamenii cresc pana la 25 de ani deci ai timp nu iti face problemewinking

| Efilopialul explică (pentru Alexia20):

AA oke mersi oricum toate lumea imi zice ca am crescut vacanta asta big grin deci