| mady07 a întrebat:

Cum se numeste programul acela de vazut poze pe pc? Nu pot vedea pozele...Nu ma lasa sa le vad? Cum se numeste acel program?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vizualizor foto Windows.
Baftă!

| mady07 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Scuze dar nu la asta ma refer. eu ma refer ca mi-a sters fratemiu din pc programul acela de vazut poze. nu mai pot vedea pozele. daca vreau sa deschid poza sa o vizualizez nu la lasa decat cu paint si microsoft.si apropo nu ma lasa sa o pun nici pe facebook

| CyLvEr a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program, cred ca este de al Adobe Reader.

| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil te referi la Photos Viewer.
http://www.softpedia.com/progDownload/Free-Photo-Viewer-Download-93811.html

Succes!

| mady07 explică (pentru Lumine):

Gata am gasit infranview