| blackheart26 a întrebat:

Bună! Dacă am dezactivat contactele la Revolut mă mai pot găsii ceilalți?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Revolut este o companie de finante internationala, asemanatoare bancilor care au filiale si in Romania si indiferent ca ti-ai anulat/dezactivat contactele ei au acces la toate documentele tale legale si daca nu-ti platesti cardurile din care ai cheltuit, te pot actiona in judecata si iti vine acasa hotaratre judecatoreasca executorie, unde esti obligat sa platesti totul ( cu tot cu dobanzi si cheltuieli de judecata imediat).
Daca nu ai bani, ti se pune poprire pe salariu sau ti se scot din casa lucrurile la licitatie si Revolut isi poate recupera banii.
Daca nu ai nici casa sau lucruri pe numele tau, atunci vei fi condamnat OBLIGATORIU la munca voluntara in folosul comunitatii.