| andreea96533 a întrebat:

Buna, dacă mi-am făcut un cont fals pentru a urmări ce postează cineva fără sa fiu nevoită sa ma uit de pe contul meu principal, iar persoana respectiva m-a blocat pe contul fals și îmi apare ca ma are la block și pe cel principal, dacă șterg contul fals definitiv iar peste 30 de zile când se finalizează ștergerea, o sa îmi mai apăra in continuare ca mă are la block și pe contul meu principal?

12 răspunsuri:
| teodro a răspuns:

Cred ca da, persoana respectiva te are la block pe ambele conturi. Daca il stergi pe unul nu se anuleaza block ul si pe celalalt.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei fi blocata pe veci si nu ai cum sa-i vezi contul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg de ce esti obsedata sa urmaresti persoane care nu te vor in viata lor?
Alte preocupari mai normale, nu ai in viata ta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca vei ramane la block cu celalat cont daca nu te scoate

| MateiFCSB a răspuns:

Cum este pe Instagram

| andreea96533 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca pot fi numita obsedată, eu doar am vrut sa ma uit la un story de al lui dar nu de pe contul meu principal

| andreea96533 explică (pentru teodro):

Dar el mi-a dat block doar pe contul meu fals și am fost blocată și pe cel principal automat, dar dacă șterg contul fals definitiv de pe Instagram ca și cum nu ar fi existat niciodată, oare mai apare ca ma are la block pe cel principal?

| andreea96533 explică (pentru Violleta2022):

Chiar dacă îmi șterg contul fals definitiv ca și cum nu ar fi existat vreodată, tot o sa imi apară ca ma are la block pe cel principal? ai trecut prin situația asta sau vorbesti din ce crezi tu?

| andreea96533 explică (pentru MateiFCSB):

Adică "cum este pe Instagram"?

| 1onur a răspuns:

Obsesie compulsivă nu-i normal ce faci să urmărești oamenii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreea96533):

Un om cinstit nu-si face niciodata conturi fake ca sa spioneze pe altii!

| andreea96533 explică (pentru Violleta2022):

Ok, am înțeles și am văzut unde este greșeala, cu siguranța nu o sa mai fac, sa înțeleg ca mu aveți un răspuns concret pentru întrebarea pusă de mine?