| Katy20p a întrebat:

Buna, daca prietenul meu are o treaba urgenta la Bucuresti trebuie sa ia ceva de acolo si noi stam in Pitesti, pot sa merg si eu cu el, daca imi fac declaratie?!

10 răspunsuri:
| Tian44 a răspuns:

Nu, imposibil. Depinde de urgenta, dar cred ca numai o ruda pe moarte ar fi plauzibil.

| Katy20p explică (pentru Tian44):

El are o scuza foarte plauzibilă, dar pot sa merg si eu cu el asta era intrebarea?!

| Tian44 a răspuns (pentru Katy20p):

Nu prea. nu e nevoie de 2 oameni sa preiei ceva happy

| Katy20p explică (pentru Tian44):

Da, dar am cam stat cam mult in casa, mai simt si eu nevoia de plimbare, daca stii ce zic

| Tian44 a răspuns (pentru Katy20p):

Inteleg. si eu sunt in aceeasi situatie si toata lumea. e vorba de riscuri. amenda sau boala sad asta este

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Katy20p):

Tot globul simte nevoie. Cum cateva sute de milioane se abtin cred ca poti si tu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi doar ca să îl însoțești, ce o să scrii în declarație? Te duci la plimbare?

| darrio2007 a răspuns (pentru Katy20p):

Simti nevoia de plimbare. Nu simti nevoia si de o amenda?

| Andreeush a răspuns:

Depinde despre ce urgență e vorba.

| darrio2007 a răspuns (pentru Katy20p):

Nu poti. El are urgenta, daca are, nu tu.